UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@hvK - Mnie nikt nie ganial, bylem na sluzie i elektrowni wodnej, bramki sa pootwierane, a 3 chlopakow przejechalo sobie rowerami furtkami od elektrowni przez sluze

all

Anuluj