UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komuchy z Elbląga wszystko robili żeby ten przekop był nieukończony. Co to za regionalni patrioci, wróbel Pinokio itd, im z tym przekopem wszystko źle. Prawda jest taka że dla Elbląga i miasteczek przy mierzei to wielka szansa na ożywienie chociażby turystyki. Mamy tu bardzo ładne tereny ale niestety władze od zawsze ujowe
Anty Po anty pis