UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Mamy już swoje lata z mężem i jedyne czego oczekujemy to możliwość odpoczynku w wyciszonym i pięknym miejscu – mówi turystkaa z Niemiec. " Ale jajcarze. Kemling polozony przy jednej z bardziej ruchliwych ulic a oni chca spokoju i ciszy

Cham Burger