Wybrany wątek opinii
Takie trudne eskapady robiłem 45 lat temu na zwykłym skladaku typu Katar czy jakoś tak. O ścieżkach nikomu nie śniło szosą to była dziura na dziurze ale fajnie było. Byłem młody zadowolony z wycieczki i nawet brak wieży widokowej w Tolkmicku nie popsuł mi nastroju. zmień nastawienie A wszystko będzie łatwiejsze.
Do moderacji
Odpowiedz
24
3
Tylko że prawie pół wieku temu ile samochodów widziałeś po drodze 3? Teraz strach z dzieciakami jechać po jezdni bo co chwila wyprzedzają i nie mają 90 km/h na liczniku.
Do moderacji
Odpowiedz
21
1
Składak Karat. Był jeszcze Sokół i Wigry.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Dostalam wigry na komunie:)ale kasa z komunii hmm do tej pory nie wiem na co poszła, drodzy rodzice :)))
Do moderacji
Odpowiedz
4
0