Wybrany wątek opinii

Takie trudne eskapady robiłem 45 lat temu na zwykłym skladaku typu Katar czy jakoś tak. O ścieżkach nikomu nie śniło szosą to była dziura na dziurze ale fajnie było. Byłem młody zadowolony z wycieczki i nawet brak wieży widokowej w Tolkmicku nie popsuł mi nastroju. zmień nastawienie A wszystko będzie łatwiejsze.
(2020.07.12)
Tylko że prawie pół wieku temu ile samochodów widziałeś po drodze 3? Teraz strach z dzieciakami jechać po jezdni bo co chwila wyprzedzają i nie mają 90 km/h na liczniku.
Umpladumpla (2020.07.12)
Składak Karat. Był jeszcze Sokół i Wigry.
Żuber (2020.07.12)
Dostalam wigry na komunie:)ale kasa z komunii hmm do tej pory nie wiem na co poszła, drodzy rodzice :)))
CH (2020.07.12)
Powrót do komentarzy