UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Takie trudne eskapady robiłem 45 lat temu na zwykłym skladaku typu Katar czy jakoś tak. O ścieżkach nikomu nie śniło szosą to była dziura na dziurze ale fajnie było. Byłem młody zadowolony z wycieczki i nawet brak wieży widokowej w Tolkmicku nie popsuł mi nastroju. zmień nastawienie A wszystko będzie łatwiejsze.