UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takie trudne eskapady robiłem 45 lat temu na zwykłym skladaku typu Katar czy jakoś tak. O ścieżkach nikomu nie śniło szosą to była dziura na dziurze ale fajnie było. Byłem młody zadowolony z wycieczki i nawet brak wieży widokowej w Tolkmicku nie popsuł mi nastroju. zmień nastawienie A wszystko będzie łatwiejsze.


Anuluj