Wybrany wątek opinii
Jak dla początkujących, to trudna eskapada. Nie ma ścieżek rowerowych, a przy szosach brak pobocza. Taka bieda w tym kraju.
Dla porównania. .szwajcarskie jeziora są otoczone wytyczonymi ścieżkami. Bezpiecznie i pięknie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
9
A w Las Vegas jest więcej neonów i fontann i hoteli.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
To jedz do Szfajcarji :D
Do moderacji
Odpowiedz
6
5
Tylko Szwajcaria jest sto razy mniejsza od Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3