UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak dla początkujących, to trudna eskapada. Nie ma ścieżek rowerowych, a przy szosach brak pobocza. Taka bieda w tym kraju. Dla porównania. .szwajcarskie jeziora są otoczone wytyczonymi ścieżkami. Bezpiecznie i pięknie.