UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dla początkujących, to trudna eskapada. Nie ma ścieżek rowerowych, a przy szosach brak pobocza. Taka bieda w tym kraju. Dla porównania. .szwajcarskie jeziora są otoczone wytyczonymi ścieżkami. Bezpiecznie i pięknie.


Anuluj