UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dla początkujących, to trudna eskapada. Nie ma ścieżek rowerowych, a przy szosach brak pobocza. Taka bieda w tym kraju. Dla porównania. .szwajcarskie jeziora są otoczone wytyczonymi ścieżkami. Bezpiecznie i pięknie.