Wybrany wątek opinii
Szkoda ze Orkiestra zagrała utwory wcześniej często grane. Również mało polskich kompozycji w repertuarze. Słabo.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Orkiestra nauczyła się nic nie robić od urzędników
Do moderacji
Odpowiedz
1
5