Wybrany wątek opinii

Szkoda ze Orkiestra zagrała utwory wcześniej często grane. Również mało polskich kompozycji w repertuarze. Słabo.
(2020.07.11)
Orkiestra nauczyła się nic nie robić od urzędników
(2020.07.11)
Powrót do komentarzy