UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda ze Orkiestra zagrała utwory wcześniej często grane. Również mało polskich kompozycji w repertuarze. Słabo.
Szkoda ze Orkiestra zagrała utwory wcześniej często grane. Również mało polskich kompozycji w repertuarze. Słabo.