Wybrany wątek opinii

kolejny chwyt pisowców żeby zachęcić swój emerytalny elektorat do głosowania na Andrieja. Absolutnie nie wolno narażać starszych osób na głosowanie w czasie pandemii, bo może to być dla nich zabójcze. Apelujcie do swoich rodziców i dziadków głosujących na Dudę aby nie szli głosować - dla dobra swojego i Polski.
SjestawPArkuModrzewie (2020.07.10)
@SjestawPArkuModrzewie - Ciagnij sie trolu
(2020.07.10)
Powrót do komentarzy