UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolejny chwyt pisowców żeby zachęcić swój emerytalny elektorat do głosowania na Andrieja. Absolutnie nie wolno narażać starszych osób na głosowanie w czasie pandemii, bo może to być dla nich zabójcze. Apelujcie do swoich rodziców i dziadków głosujących na Dudę aby nie szli głosować - dla dobra swojego i Polski.

SjestawPArkuModrzewie

Anuluj