UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
kolejny chwyt pisowców żeby zachęcić swój emerytalny elektorat do głosowania na Andrieja. Absolutnie nie wolno narażać starszych osób na głosowanie w czasie pandemii, bo może to być dla nich zabójcze. Apelujcie do swoich rodziców i dziadków głosujących na Dudę aby nie szli głosować - dla dobra swojego i Polski.
SjestawPArkuModrzewie