Wybrany wątek opinii

Brawo, brawo, nareszcie w Elblągu zagościli prawdziwi artyści, którzy chętnie pokazują tajemniczy proces twórczy, dzielą się magią tworzenia. Tworzy się fajny klimacik. Oby takim projektom nie było końca.
uradowana (2020.07.09)
@uradowana - artysci haha od cycków
(2020.07.09)
@uradowana - "Oby takim projektom nie było końca. "czekam na zatoke sztuki ver. 2.0 po ich dzielach widze ze maja potencjał
(2020.07.09)
Powrót do komentarzy