UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, brawo, nareszcie w Elblągu zagościli prawdziwi artyści, którzy chętnie pokazują tajemniczy proces twórczy, dzielą się magią tworzenia. Tworzy się fajny klimacik. Oby takim projektom nie było końca.

uradowana

Anuluj