UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, brawo, nareszcie w Elblągu zagościli prawdziwi artyści, którzy chętnie pokazują tajemniczy proces twórczy, dzielą się magią tworzenia. Tworzy się fajny klimacik. Oby takim projektom nie było końca.
uradowana