UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo, brawo, nareszcie w Elblągu zagościli prawdziwi artyści, którzy chętnie pokazują tajemniczy proces twórczy, dzielą się magią tworzenia. Tworzy się fajny klimacik. Oby takim projektom nie było końca.

uradowana