Wybrany wątek opinii
Wspaniała inicjatywa. Zwłaszcza uczenie seniorów obsługi komputerów. To ogromne dobro. W dzisiejszych czasach nieznajomość obsługi urządzeń takich jak komputer, czy tablet spycha ludzi na margines, izoluje. Brawo. Malkontenci, krytykanci, zamiast uprawiać Wasz ulubiony sport, zróbcie coś dobrego dla innych. To zmieni Wasz swiat. A
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
Może zacznij od siebie a od innych. .. Dystans misiu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4