UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wspaniała inicjatywa. Zwłaszcza uczenie seniorów obsługi komputerów. To ogromne dobro. W dzisiejszych czasach nieznajomość obsługi urządzeń takich jak komputer, czy tablet spycha ludzi na margines, izoluje. Brawo. Malkontenci, krytykanci, zamiast uprawiać Wasz ulubiony sport, zróbcie coś dobrego dla innych. To zmieni Wasz swiat. A