UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wina Tuska, bo za dużo teraz niedzielnych kierowców ! Bo jak można wjechać na S7 na jakiś krawężnik. Widoczność przecież dzisiaj świetna, jak dla mnie niezrozumiałe.


Anuluj