UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wina Tuska, bo za dużo teraz niedzielnych kierowców ! Bo jak można wjechać na S7 na jakiś krawężnik. Widoczność przecież dzisiaj świetna, jak dla mnie niezrozumiałe.
Wina Tuska, bo za dużo teraz niedzielnych kierowców ! Bo jak można wjechać na S7 na jakiś krawężnik. Widoczność przecież dzisiaj świetna, jak dla mnie niezrozumiałe.