Wybrany wątek opinii

jakoś mi ich nie szkoda, w sierpniu 1944 zaczęli mordować Warszawę, zniszczyli miasto do cna, ludnośc wybili lub wywieźli, w 1939 roku napadli na nas z Ruskimi do spółki, bombardowali miasta, rozstrzeliwali ludzi bez powodu, wymordowali miliony Żydów i Polaków, mam dziś w głęboko w. .. .. ich problemy i poszukiwania rodzin,
rodski (2020.07.04)
@rodski - Synku, mylisz Niemców, a Warszawę zniszczyło Powstanie Warszawskie wywołane przez nieodpowiedzialny tzw Rząd na obczyżnie obradujący w p, praz bandyta Anders który wyszedł z 500 ooo armią z ZSRR i drogą naokoło Europy poszedł wyzwalać Włochy Francję, Węgry itp b kolaborantów Adolfa, zamiast iść trasą 700 km na Warszawę !!!
(2020.07.04)
Ales Ty historyk! Jeszcze dwa lata, a calkiem odwrocisz kota ogonem. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2020.07.04)
i się onuca odezwała i powiedziala co jej w ruskiej książce napisali,
Etyj (2020.07.04)
nie masz pojęcia o historii
(2020.07.04)
Powrót do komentarzy