UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@rodski - Synku, mylisz Niemców, a Warszawę zniszczyło Powstanie Warszawskie wywołane przez nieodpowiedzialny tzw Rząd na obczyżnie obradujący w p, praz bandyta Anders który wyszedł z 500 ooo armią z ZSRR i drogą naokoło Europy poszedł wyzwalać Włochy Francję, Węgry itp b kolaborantów Adolfa, zamiast iść trasą 700 km na Warszawę !!!