UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jakoś mi ich nie szkoda, w sierpniu 1944 zaczęli mordować Warszawę, zniszczyli miasto do cna, ludnośc wybili lub wywieźli, w 1939 roku napadli na nas z Ruskimi do spółki, bombardowali miasta, rozstrzeliwali ludzi bez powodu, wymordowali miliony Żydów i Polaków, mam dziś w głęboko w. .. .. ich problemy i poszukiwania rodzin,
rodski