UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wow fajnie, że wygrali. Tylko jakoś mnie to już nie interesuje. Jeszcze parę miesięcy temu, bym brał urlop by być na stadionie, gdybym urlopu nie dostał to tv. com lub przynajmniej na flashscore bym śledził wynik. A w związku z sytuacją, przypadkowo trafiam na art. że wygrali. Niestety przynajmniej moje zinteresowanie kopaniną o nic jest znikome i mi to powiewa czy wygrają czy przegrają. Teraz to dla mnie ten klub mogą rozwiązać, zdegradować. Wygrali a człowiek się nie cieszy.
Pijak_z_prostej