UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdy słyszałem tylko o tej strzelaninie i sprawcy, to moją pierwszą myślą było: "dobrze mu tak". Teraz, gdy wiem, że facet był wielokrotnie napadany i prawdopodobnie byłby napadany nadal, bo organy ścigania i prokuratura nic nie zrobiły, by zagwarantować mu bezpieczeństwo, to zastanawiam się, co ja bym zrobił na jego miejscu w takiej desperacji.