UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdy słyszałem tylko o tej strzelaninie i sprawcy, to moją pierwszą myślą było: "dobrze mu tak". Teraz, gdy wiem, że facet był wielokrotnie napadany i prawdopodobnie byłby napadany nadal, bo organy ścigania i prokuratura nic nie zrobiły, by zagwarantować mu bezpieczeństwo, to zastanawiam się, co ja bym zrobił na jego miejscu w takiej desperacji.


Anuluj