Wybrany wątek opinii
Miasto wybudowało dawno temu - za naszą kasę - parking przy rynku. Teraz jest tam dziwny komis. .. czy to celowa polityka do powolnej likwidacji rynku? Który to zlikwidował ten parking przy rynku ????? Gdzie ci "włodarze"od rozwiązywania problemów??; ]
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Lokalna - Następnym razem trzeba odpowiednich włodarzy wybierać, to jest sposób wydaje się najlepszy!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0