Wybrany wątek opinii

Miasto wybudowało dawno temu - za naszą kasę - parking przy rynku. Teraz jest tam dziwny komis. .. czy to celowa polityka do powolnej likwidacji rynku? Który to zlikwidował ten parking przy rynku ????? Gdzie ci "włodarze"od rozwiązywania problemów??; ]
Lokalna (2020.06.22)
@Lokalna - Następnym razem trzeba odpowiednich włodarzy wybierać, to jest sposób wydaje się najlepszy!
(2020.06.22)
Powrót do komentarzy