UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto wybudowało dawno temu - za naszą kasę - parking przy rynku. Teraz jest tam dziwny komis. .. czy to celowa polityka do powolnej likwidacji rynku? Który to zlikwidował ten parking przy rynku ????? Gdzie ci "włodarze"od rozwiązywania problemów??; ]

Lokalna