Wybrany wątek opinii
A ja taką drogą przez kilkanaście lat dojeżdżałem rowerem najpierw do szkoły, a potem do pracy i nie był to jakiś wypasiony bicykl. Był to zwykły rower, chyba marki Ukraina, wcześniej jeździł nim mój ojciec, a często w tym czasie korzystało z niego moje rodzeństwo. Także każda droga może być odpowiednia, a nie tylko chodnik czy super ścieżka rowerowa.
Do moderacji
Odpowiedz
24
0
@Można nią jechać. - No tak, ale to były rowery nie gniocca nie łamiącca. Poza tym jeżdżąc taką drogą trzeba mieć opony co najmniej za stówkę albo co parę minut je wymieniać.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Można nią jechać. - Pod Tobą jest prawidłowy rower na obrazku na taką drogę, ten z grubymi oponami.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Można nią jechać. - Miałem Ukrainę. Tragedia. Z górki trzeba było kręcić, żeby jechał. Ale jednak jechał. Tylko ramę miał miękką.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1