UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja taką drogą przez kilkanaście lat dojeżdżałem rowerem najpierw do szkoły, a potem do pracy i nie był to jakiś wypasiony bicykl. Był to zwykły rower, chyba marki Ukraina, wcześniej jeździł nim mój ojciec, a często w tym czasie korzystało z niego moje rodzeństwo. Także każda droga może być odpowiednia, a nie tylko chodnik czy super ścieżka rowerowa.

Można nią jechać.