UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja taką drogą przez kilkanaście lat dojeżdżałem rowerem najpierw do szkoły, a potem do pracy i nie był to jakiś wypasiony bicykl. Był to zwykły rower, chyba marki Ukraina, wcześniej jeździł nim mój ojciec, a często w tym czasie korzystało z niego moje rodzeństwo. Także każda droga może być odpowiednia, a nie tylko chodnik czy super ścieżka rowerowa.
Można nią jechać.