UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To musiało się wydarzyć prędzej czy później - tak jest w dniach handlowych na targowisku - samochody praktycznie stoją już od skrzyżowania, aż do wjazdu, wyłączając jeden pas ruchu na Płk. Dąbka. W tych dniach powinien być tam patrol Policji i surowo karać za nielegalne zajmowanie pasa jezdni. A tak poza tym to służby prezydenta powinny w jak najszybszym czasie rozwiązać problem wjazdu na teren targowiska.
wicia