UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
no i świetnie coraz częściej będzie tam dochodziło do kolizji do momentu aż ktoś tam zginie miejsce od dawna jest przestarzałe i nie spełnia żadnych cywilizacyjnych norm handlu inne miasta poprzenosiły targowiska w bardziej ciekawsze miejsca a tu cóż zamiast się rozwijać cały czas do tyłu