UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko ładnie i pięknie, gdyby nie ta szkaradna żółto-czarna kamienica. Odwołać konserwatora zabytków za to że pozwala szpecić starówkę takimi kiczowatymi kamienicami.
Wszystko ładnie i pięknie, gdyby nie ta szkaradna żółto-czarna kamienica. Odwołać konserwatora zabytków za to że pozwala szpecić starówkę takimi kiczowatymi kamienicami.