UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko ładnie i pięknie, gdyby nie ta szkaradna żółto-czarna kamienica. Odwołać konserwatora zabytków za to że pozwala szpecić starówkę takimi kiczowatymi kamienicami.


Anuluj