UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękne okolice są pod Elblągiem. W Gronowie Elbląskim byłam miłe zaskoczona odrestaurowanym pałacem z 1910 roku. Polecam każdemu babrać się na taka wycieczkę rowerem.
Anna 3358
Piękne okolice są pod Elblągiem. W Gronowie Elbląskim byłam miłe zaskoczona odrestaurowanym pałacem z 1910 roku. Polecam każdemu babrać się na taka wycieczkę rowerem.
Anna 3358