UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne okolice są pod Elblągiem. W Gronowie Elbląskim byłam miłe zaskoczona odrestaurowanym pałacem z 1910 roku. Polecam każdemu babrać się na taka wycieczkę rowerem.

Anna 3358

Anuluj