UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sezon rowerowy dopiero ruszył po lockdownie a w Elblągu są najgorsze ścieżki rowerowe w kraju w miastach powyżej 100 000 mieszkańców. Kto za to odpowiada - nieudolni urzędnicy którzy są na łasce tych z olsztyna i nic nie potrafią wywalczyć dla miasta.