Wybrany wątek opinii
Do Elbląga ciężko dopłynąć, nawet fale nie sprzyjają; )Miasto niedługo zniknie z map wiec podwójny szacun Panowie!
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
Czapki z głów dla takich inicjatyw.
Pomyśleć ile marnujemy a ile możemy ofiarować. ..
Anioł z Torunia.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0