Wybrany wątek opinii

Do Elbląga ciężko dopłynąć, nawet fale nie sprzyjają; )Miasto niedługo zniknie z map wiec podwójny szacun Panowie!
(2020.06.09)
Czapki z głów dla takich inicjatyw. Pomyśleć ile marnujemy a ile możemy ofiarować. .. Anioł z Torunia.
(2020.06.09)
Powrót do komentarzy