UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Elbląga ciężko dopłynąć, nawet fale nie sprzyjają; )Miasto niedługo zniknie z map wiec podwójny szacun Panowie!
Do Elbląga ciężko dopłynąć, nawet fale nie sprzyjają; )Miasto niedługo zniknie z map wiec podwójny szacun Panowie!