Wybrany wątek opinii

Ciekawy artykuł napewno dzięki takiej postawie tzn manifestacji pod budynkiem sądu coś się zmieni na lepsze !!!! Pismaki z portel zajmijcie się czymś sensownym i dobrym dla naszego miasta a nie nawoływaniem do bronienia resortowych dzieci !!!!!
Polak były mieszkaniec (2020.06.08)
@Polak były mieszkaniec - Na pewno Polak?
Irenaodireny (2020.06.08)
Powrót do komentarzy