Wybrany wątek opinii
Ciekawy artykuł napewno dzięki takiej postawie tzn manifestacji pod budynkiem sądu coś się zmieni na lepsze !!!! Pismaki z portel zajmijcie się czymś sensownym i dobrym dla naszego miasta a nie nawoływaniem do bronienia resortowych dzieci !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
59
21
@Polak były mieszkaniec - Na pewno Polak?
Do moderacji
Odpowiedz
11
12