UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawy artykuł napewno dzięki takiej postawie tzn manifestacji pod budynkiem sądu coś się zmieni na lepsze !!!! Pismaki z portel zajmijcie się czymś sensownym i dobrym dla naszego miasta a nie nawoływaniem do bronienia resortowych dzieci !!!!!
Polak były mieszkaniec