UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawy artykuł napewno dzięki takiej postawie tzn manifestacji pod budynkiem sądu coś się zmieni na lepsze !!!! Pismaki z portel zajmijcie się czymś sensownym i dobrym dla naszego miasta a nie nawoływaniem do bronienia resortowych dzieci !!!!!

Polak były mieszkaniec

Anuluj