Wybrany wątek opinii

Nie rozumiem dlaczego miasto nie udzieliło choćby niewielkiego wsparcia finansowego i ludzie z PTTK mają znakować szlak za darmo. Szlag mnie trafia jakie zrozumienie u miejscowej władzy mają inicjatywy tego rodzaju, a także kulturalne czy sportowe. Jak mamy rozwijać turystycznie i pod każdym innym względem to miasto przy takim podejściu rządzących ? Wstyd.
(2020.06.06)
Ten kto jest odpowiedzialny w mieście za turystykę i kulturę powinien zapaść się pod ziemię.
(2020.06.06)
Naprawdę? Spodziewał byś się po nich?
Z i e l a r s k i (2020.06.06)
Powrót do komentarzy