Wybrany wątek opinii
Nie rozumiem dlaczego miasto nie udzieliło choćby niewielkiego wsparcia finansowego i ludzie z PTTK mają znakować szlak za darmo. Szlag mnie trafia jakie zrozumienie u miejscowej władzy mają inicjatywy tego rodzaju, a także kulturalne czy sportowe. Jak mamy rozwijać turystycznie i pod każdym innym względem to miasto przy takim podejściu rządzących ? Wstyd.
Do moderacji
Odpowiedz
21
0
Ten kto jest odpowiedzialny w mieście za turystykę i kulturę powinien zapaść się pod ziemię.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
Naprawdę? Spodziewał byś się po nich?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1