UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem dlaczego miasto nie udzieliło choćby niewielkiego wsparcia finansowego i ludzie z PTTK mają znakować szlak za darmo. Szlag mnie trafia jakie zrozumienie u miejscowej władzy mają inicjatywy tego rodzaju, a także kulturalne czy sportowe. Jak mamy rozwijać turystycznie i pod każdym innym względem to miasto przy takim podejściu rządzących ? Wstyd.