UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie rozumiem dlaczego miasto nie udzieliło choćby niewielkiego wsparcia finansowego i ludzie z PTTK mają znakować szlak za darmo. Szlag mnie trafia jakie zrozumienie u miejscowej władzy mają inicjatywy tego rodzaju, a także kulturalne czy sportowe. Jak mamy rozwijać turystycznie i pod każdym innym względem to miasto przy takim podejściu rządzących ? Wstyd.


Anuluj