UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie dziwię się ludziom, że nie wierzą, ten bankrut szuka okazji żeby oszczędzać na wszystkim, metoda znana-uczniów wyprowadzić z budynku, a po roku czy dwóch szkoła rozpłynie się we mgle i tyle z niej będzie. .. rodzice jak chcecie ratować swoją szkołę, to szturmujcie urząd wszelkimi sposobami, wtedy się przestraszą i odstąpią od pomysłu przenosin dzieci do SP 11