UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie dziwię się ludziom, że nie wierzą, ten bankrut szuka okazji żeby oszczędzać na wszystkim, metoda znana-uczniów wyprowadzić z budynku, a po roku czy dwóch szkoła rozpłynie się we mgle i tyle z niej będzie. .. rodzice jak chcecie ratować swoją szkołę, to szturmujcie urząd wszelkimi sposobami, wtedy się przestraszą i odstąpią od pomysłu przenosin dzieci do SP 11


Anuluj