Wybrany wątek opinii
To wlasciciel musi byc dumny. Nie sztuka jest wcisnac gaz, pedał wcisnąć umie kazdy. Sztuka jest wychamowac i wyjsc z poślizgu. Nawet najlepsze i najmocniejsze auto nie zastapi doswiadczenia oraz umiejetnosci.
Do moderacji
Odpowiedz
20
3
@Kierowca bombowca - Bombowa masz ortografię!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0