Wybrany wątek opinii

To wlasciciel musi byc dumny. Nie sztuka jest wcisnac gaz, pedał wcisnąć umie kazdy. Sztuka jest wychamowac i wyjsc z poślizgu. Nawet najlepsze i najmocniejsze auto nie zastapi doswiadczenia oraz umiejetnosci.
Kierowca bombowca (2020.05.25)
@Kierowca bombowca - Bombowa masz ortografię!!!
OiB (2020.05.26)
Powrót do komentarzy