UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To wlasciciel musi byc dumny. Nie sztuka jest wcisnac gaz, pedał wcisnąć umie kazdy. Sztuka jest wychamowac i wyjsc z poślizgu. Nawet najlepsze i najmocniejsze auto nie zastapi doswiadczenia oraz umiejetnosci.

Kierowca bombowca