UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wlasciciel musi byc dumny. Nie sztuka jest wcisnac gaz, pedał wcisnąć umie kazdy. Sztuka jest wychamowac i wyjsc z poślizgu. Nawet najlepsze i najmocniejsze auto nie zastapi doswiadczenia oraz umiejetnosci.

Kierowca bombowca

Anuluj