UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I tak się kończy nie przestrzeganie kwarantanny i nie noszenie maski, co warszawiak robił w Elblągu??? Gdzie są służby warszawskie które wypuściły delikwenta ze stolicy??? Co na to wszystko minister szumowski i sanepid, dlaczego służby nie działają, czy zbadali go na wirusa elbląskie służby ???, czy elblążanie czują się bezpiecznie??? ja tylko pytam.

ddark