UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I tak się kończy nie przestrzeganie kwarantanny i nie noszenie maski, co warszawiak robił w Elblągu??? Gdzie są służby warszawskie które wypuściły delikwenta ze stolicy??? Co na to wszystko minister szumowski i sanepid, dlaczego służby nie działają, czy zbadali go na wirusa elbląskie służby ???, czy elblążanie czują się bezpiecznie??? ja tylko pytam.
ddark